DOPRAVA NAD 2000,- Kč ZDARMA. Vyber si svůj dárek k nákupu!

SOME BY MI - AHA BHA PHA 30 Days Miracle Cleansing Bar - Čisticí mýdlo na obličej s AHA/BHA/PHA kyselinami - 106 g

Kód: 200007130
265 Kč 219,01 Kč bez DPH
Skladem

Some By Mi - AHA BHA PHA 30 Days Miracle Cleansing Bar 

Čisticí mýdlo s obsahem niacinamidu, který urychluje hojení a redukuje pigmentové skvrny a tea tree oleje (z čajovníku), který má antiseptické a protizánětlivé vlastnosti a hojí. 

Ve složení přípravku najdeme také kyselinu salicylovou, která zabraňuje tvorbě černých teček a má protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti a kyselinu citronovou, která má exfoliační účinky. 

Produkt byl také obohacen o řadu extraktů (např. z toulně srdčité), která má antibakteriální, čisticí a protizánětlivé vlastnosti.

Vhodné zéjména pro pleť mastnou/smíšenou s akné a jinými nedokonalostmi.

Použití: Z mýdla a vody vytvořte hustou pěnu a pleť vyčistěte. Vyhýbejte se kontaktu s očima. Může být použito ráno i večer.

106 g

Složení se může změnit/lišit podle uvážení výrobce. Nejúplnější a nejaktuálnější seznam složek naleznete na obalu produktu či na stánkách výrobce. 

Datum expirace: viz. obal

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Laurid Acid, Sodium Stearate, Saponified Palm Oil, Sodium Laurate, Sodium Myristate, Stearic Acid, Glycerin, Sorbitol, Lauramidopropyl Betaine, Sodium Hyaluronate, Chlorella Powder, Wheatgrass Powder, Tea Tree Extract, Fish Mint Extract, Chinese Liquorice Extract, Edelweiss Extract, Olive Oil, Argan Oil, Green Tea Seed Oil, Baobab Tree Extract, Willow Tree Extract, Centella Asiatica Extract, Apple Extract, Lemon Extract, Orange Extract, Birch Bark Extract, Hydrolyzed Potato Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Rice Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzied Rice Protein, Hydrolyzed Oat Protein, Lactobionic Acid, Tea Tree Leaf Oil, Trisodium EDTA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: