Zákaznická linka 728 227 022 PO-PÁ 9:00-17:00. Doprava nad 1500 Kč ZDARMA! Poradna: poradna@korejskakrasa.eu

FAQ

1. Jaká je doba dodání?

V případě, že je výrobek skladem odesíláme zboží ihned po připsání platby na náš účet. Zboží odesíláme každý všední den.

 

2. Mohu dostat radu ohledně výběru produktů?

Ano, budeme potěšeni, pokud Vám budeme moci poradit. Ideální je ozvat se nám na náš email, nebo nás kontaktovat na instagramu. Velmi nám pomůže důkladný popis Vaší pleti a případně foto odlíčené pleti. Napište nám také prosím Váš věk a dosavadní péči, kterou jste zvyklá používat.

 

3. Dostanu doklad o koupi produktů?

Ano, doklad o koupi Vám přijde na Váš email. Do balíčků nevkládáme faktury - šetříme přírodu :-).

 

4. Jedná se o originální produkty?

Ano, nabízíme pouze originální produkty od ověřených dodavatelů.

 

5. Máte v plánu nějaké akce a slevy?

Ano, těšit se můžete na slevové kódy, ale také pro Vás plánujeme řadu soutěží. Sledujte náš Instagram!

 

6. Do kdy musím výrobky spotřebovat?

Na každém obalu naleznete do kdy se má výrobek spotřebovat. Zpravidla to bývá 12m od prvního otevření. Určité produkty doporučujeme skladovat na temném a suchém místě (C vitamin apod.).

Tip! Napište si vždy na výrobek datum prvního otevření.

 

7) Vrácení zboží a reklamace

Výrobek nám můžete vrátit bez udání důvodů během zákonné 14-denní lhůty (od data převzetí výrobku). Pokud přišlo zboží poničené nebo pokud vykazuje vadu, kontaktujte nás a domluvíme se na dalším řešení.

Vrácení výrobků však NENÍ možné u kosmetiky, parfémů a dalších spotřebních výrobků, které jste již otevřeli a to z hygienických důvodů - použité výrobky nelze vracet do oběhu. Alergická reakce na produkt, nevyhovující složení či nevyhovující parfemace NELZE považovat za vadu. Odstíny, které ukazujeme na e-shopu, mohou být odlišné v závislosti na nastavení světelných podmínek monitoru. To však není důvod k reklamaci zboží.

Affiliate program

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz