DOPRAVA NAD 2000,- Kč ZDARMA. Vyber si svůj dárek k nákupu!

Blog

Zázrak jménem VITAMIN C

O vitaminu C se mluví všude, firmy se předhánějí ve vývoji lepšího, kvalitnějšího séra či obecně produktu a lidé nakupují jako diví. Ptáte se, čím to je? Pokud jste doposud produkt s vitaminem C nezkoušeli, tak určitě čtěte dál, protože je to jedním slovem zázrak.

Včelí med jako super ingredience

Všichni mluví o medu jako o super-potravině. Když jsme nachlazení, dáváme si med do čaje. Je také přísadou mnoha léků a obecně je považován za všestrannou látku. Přemýšleli jste někdy na tím, jaké by med mohl mít účinky na vaši pleť? A všimli jste si, jak krásnou pleť Korejky a obecně ženy z východu mají?

Rýže a její kosmetické účinky

Věděli jste, že Asiaté rádi používají skin-care produkty obsahující rýži? Přemýšleli jste někdy, proč? Již velmi dávno měli japonští mistři, kteří vyráběli tradiční rýžový nápoj saké, velmi jemnou a mladistvou pleť na rukou i přes jejich vysoký věk. Toto dalo podnět vědcům, kteří po letech výzkumu přišly na zázračné vlastnosti rýže na lidskou pokožku.

Šnečí sliz v kosmetice
V tomto článku bychom Vám rádi řekli něco více o ingredienci zvané ŠNEČÍ SLIZ (mucin, hlemýždí filtrát)
Double cleansing - dvojí čištění pleti

Pro to, abychom měli krásnou a pěstěnou pleť je důkladné odlíčení a čištění základ veškeré péče! Jak ale čistit pleť správně? Na to se teď společně podíváme...

ALOE VERA v kosmetických produktech

Aloe vera je rostlina vzhledem připomínající kaktus, která má řadu blahodárných účinků na naše zdraví a pleť. Aloe vera posiluje celý organismus, léčí záněty a regeneruje kůži!

Jak vybrat správnou pleťovou masku?

Pleťové masky : Jak se zorientovat v nepřeberném množství různých typů pleťových masek? Poradíme Vám, jak zvolit tu pravou pro Váš typ pleti.

PÉČE O PLEŤ V 10 KROCÍCH

Korejské ženy jsou známé díky své bezchybné pleti. Stojí za ní důsledná péče, která spočívá v deseti...