Doprava nad 1500 Kč ZDARMA! Poradna ohledně produktů: poradna@korejskakrasa.eu

Vitaminové sprchové filtry - HIT v Koreji nyní v ČR

Užijte si svěží, zdravou sprchovou vodu obohacenou o rozpustný vitamín C a krásnou aromaterapeutickou vůni. Tento produkt je navržený tak, aby snadno pasoval na většinu běžných sprchových hlavic a promění sprchování ve voňavý zážitek.
 
 

 
 
Už jste slyšeli a sprchových filtrech, které zbaví vodu bakterií, rzi a jiné chemie a přinesou Vám navíc aromaterapeutický zážitek při sprchování? Tento doplněk do Vaší koupelny v poslední době zapůsobil na lidi po celém světě. Není škoda to také nezkusit?
 
Pokud trávíte čas na sociálních sítích, určitě jste slyšeli o aromaterapeutických sprchách a výhodách používání vitamínu C nebo kyseliny askorbové ve sprše. V tomto článku rozebereme výhody zařazení kyseliny askorbové do sprchy a pomůžeme vám rozhodnout se, zda jsou sprchové filtry s vitamínem C pro Vás. Koneckonců, kdo by si nechtěl zlepšit zážitek ze sprchování?
 
Pokud vás zajímá použití kyseliny askorbové ve sprše, jsme tu, abychom Vám řekli, že sprchový filtr s vitamínem C má několik pozoruhodných výhod!
 
 
1. Sprcha s vitamínem C vám přináší výhody aromaterapie
 
Citrusová vůně sprchového filtru s vitamínem C má aromaterapeutické výhody, které mohou potenciálně zlepšit vaši náladu, zbavit vás úzkosti a celkově se budete cítit svěžejší. Sprchování je činnost, která dokáže zapojit všech pět smyslů, takže má smysl užívat si příjemnou citronovou vůni, která vás dokáže uvolnit a dodat vám energii! Filtry v naší nabídce můžete najít v 9 úžasných aroma.
 
Všechny druhy naleznete zde:
 
 
2. Vitamin C dokáže čistit a změkčit vodu
 
Vitamin C je účinný změkčovač vody a odstraňuje nečistoty ze sprchové vody (jako je chlór, špína, bakterie a vodní kámen), přičemž je šetrnější k vaší pokožce.
 
Vitamin C ve skutečnosti neutralizuje chlór a chloraminy. Pokud máte tvrdou vodu, bude filtr C uvnitř sprchové hlavice mimořádně prospěšný, protože ochrání vaši pokožku a vlasy před svěděním a podrážděním. Měkká voda navíc umožní, aby vaše mýdla a šampony fungovaly tak, jak mají!
 
3. Vitamin C obnovuje pH pokožky a vlasů
 
Vaše pokožka a vlasy potřebují určitou úroveň pH pro optimální zdraví. To lze snadno udržovat pomocí filtru vitamínu C, protože dokáže obnovit pH vaší pokožky a zabraňuje vysoušení pokožky. Kyselina askorbová má nízké pH a je antioxidantem/lapačem volných radikálů; zkrátka je ohromně prospěšná pro kožní buňky.
 
Vitamin C navíc chrání a vyživuje vaše vlasy – zachycuje vlhkost kolem a napíná kutikuly vlasových kořínků. Filtr s vitamínem C navíc dokáže z tekoucí vody odstranit nečistoty, které mohou poškodit vaši pokožku a vlasy, jako je chlór, bakterie a vodní kámen.
 
 
4. Sprcha s vitamínem C vám poskytne zážitek jako v lázních doma
 
Není třeba utrácet za drahé lázeňské procedury, když podobný zážitek můžete získat doma se filtrem s vitamínem C! Nejen, že zanechá vaši pokožku a vlasy jemnější, ale příjemná citrusová vůně vám pozvedne náladu a dodá pozitivní energii. Taková vitaminová sprcha po ránu Vám dokáže pozitivně nastartovat Váš den :-)
 
Vyzkoušíte vitaminový filtr i Vy?EVER-VITA _A4 catalog_031122CZ2-compressed1024_1EVER-VITA _A4 catalog_031122CZ2-compressed1024_2

Affiliate program

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz