SPOKOY Jade Rollers - BÍLÝ JADEIT - kámen štěstí a světla

Kód: 200006797
Novinka
Neohodnoceno
Značka: SPOKOY
699 Kč
Skladem

Dopřejte si dokonalý relaxační rituál v péči o vaši pleť s přidáním masážního válečku k vaší každodenní kosmetické rutině. Tento masážní váleček je speciálně vyvinutý pro procedury kombinující wellness se zlepšením mikrocirkulace. Krystalový masážní váleček na tvář se používá k masáží tváře, které zmírňuje napětí ve svalech a promění váš domov na skutečné lázně.

Masáž obličeje se považuje za předchůdce akupunktury a patří k starodávným a stále oblíbeným kosmetickým procedurám.

Při pravidelném používání, masáž obličeje stimuluje lymfodrenáž a zlepšuje krevní oběh, který spouští produkci elastinu a kolagenu.

To může pomoci k:

rozjasnění pleti a zlepšení celkového vzhledu pokožky
• uvolnění pleti a svěžejšímu vzhledu díky regeneraci a revitalizaci
• DETOX pokožky vylučováním toxinů z hloubky kožní tkáně
• zmírnění příznaků stárnutí, jako jsou vrásky nebo ztráta pružnosti, díky čemuž bude vaše pokožka pevnější
• uvolnění napětí ve svalech a oteklé pokožky
• zbavení stresu díky terapeutickým vlastnostem polodrahokamů a uvolňující masáži

Masážní váleček na obličej je 100% bezpečný kosmetický prostředek na profesionální ošetření pleti v pohodlí tvého domova, bez negativních vedlejších účinků a bolesti, vhodný pro všechny typy pleti pro muže i ženy.

Masáž uvolňuje svalové napětí a podporuje tvorbu buněk, takže pokožka je ihned zářivá a vypnutá. Přidáním tohoto masážního válečku na tvář do vaší poličky v koupelně se vaše každodenní péče o pleť promění na každodenní rituál.

Masážní válečky na obličej jsou 100% vyrobeny z ručně opracovaných a precizně vyhlazených polodrahokamů s rozdílnými léčivými a terapeutickými vlastnostmi.

BÍLÝ JADEIT - kámen štěstí a světla

věří se, že Bílý Jadeit, který se vyznačuje bílou barvou a pozitivními vibracemi, je kámen štěstí a světla. Je to kámen jasnosti a podporuje stabilitu života tím, že vzbuzuje pozitivní myšlenky a obnovuje vnitřní rovnováhu. Jeho terapeutické vlastnosti filtrují denní rozptýlení, takže nechávají prostor na vnímání nevšedních malých denních okamžiků radosti. Bílý Jadeit vám pomůže představit si jasnější cestu pro dosažení těch nejlepších výsledků, jakož i obnovit vaše vnitřní vyzařování, což se také odrazí na zářivosti vaší pleti.

Návod k použití

Před každou aplikací si pokožku důkladně očistěte od make-upu a nečistot a naneste na ni produkt (pleťové sérum, pleťový olej nebo pleťový krém), který chcete zapracovat do pleti. Produkt se tak lépe vstřebá do pokožky a masážní váleček bude snadněji klouzat po pleti

Podle přibaleného návodu masírujte tvář

Po použití váleček očistěte podle pokynů uvedených níže a vložte do lednice, pro extra chladící efekt.

UPOZORNĚNÍ

Po masáži se může objevit jemné zarudnutí v důsledku stimulace krevního oběhu pokožky. Zarudnutí po chvíli zmizí.
Nepoužívejte masážní váleček na podrážděnou pokožku, otevřené rány nebo bradavice.

Čištění a péče
Po každé aplikaci očistěte masážní váleček otřením krystalových částí vlhkou utěrkou nebo vatovým tamponem, pak ho nechte vyschnout a uložte do přiloženého ochranného sáčku. Neumývejte vodou, ocelové části masážního válečku by neměly být ve styku s vodou.

Masážní roller je výborný pro zapracování a prohloubení efektu plátýnkových masek. Pokud zakoupíte Face Roller SPOKOY, dostanete od nás plátýnkovou masku jako DÁREK!

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: