DOPRAVA NAD 2000,- Kč ZDARMA. Vyber si svůj dárek k nákupu!

PEPPLUS+ Speciální, Liftingový Program, Natírací Maska - Box Po 4 Plus Štětec

Kód: 3855
Bestseller
Značka: PEPPLUS+
2 499 Kč –28 %
22581465 FD76 4B65 9DB1 4E1423C8BA14
2 499 Kč –28 % 1 799 Kč 1 486,78 Kč bez DPH
Skladem

NAPROSTO UNIKÁTNÍ LIFTINGOVÝ PROGRAM S INSTANTNÍM VÝSLEDKEM! 

Ideální před společenskou akcí, pohovorem, důležitou událostí: s natírací maskou PEPPLUS+ na bázi speciálního, světově unikátního peptidového komplexu, získáte okamžitý liftingový, protivráskový a omlazující efekt. 

Hlavní složkou je jedinečný, peptidový komplex (polypeptidy, acetyl hexapeptid-8, hexapeptid-9, dipeptidové a tripeptidové komplexy, bylinné extrakty, extrakt z růže, kyselina tranexamová pro projasnění pleti, laktobacily, kolagen, extrakt z narcisu). 

Vysoce koncentrovaná směs, které docílíme smícháním obsahu ve vaničce a ampule, poskytuje okamžitý efekt liftingu, vypíná vrásky, stahuje výrazně póry a projasňuje pokožku.

Pomáhá odbourávat nežádoucí tuk (podbradek). Jediným produktem tak docílíte výrazného omlazení, eliminujete ochablost pokožky, mastnotu, mimické vrásky. Tato technologie značky Picobio je jedinečná na světě svým okamžitým efektem, který je však při použití dalších produktů (krémů a dalších) i dlouhodobě udržitelný. 

Maska ja založena zejména na peptidovém komplexu, podporuje produkci kolagenu - ten se mísí se stárnoucími buňkami, čímž zajistí jejich omlazení. 

Další peptidy a aminokyseliny pronikají do molekulárních struktur v pokožce pro zvýšení aktivity kolagenu v pokožce - tím dochází k vyhlazení vrásek, hojení a regeneraci. Produkt obsahuje extrakt z orientální rozinky, což je patentovaná složka proti stárnutí.

Maska taktéž pomáhá odbourávání nežádoucích tuků, a to díky obsahu kofeinu, betaglukanu, čímž pomáhá regulovat linii obličeje a udržuje pokožku odolnou. Obsahuje složku Herb Green č. 8, což je speciální, rostlinná složka, extrahovaná z 8 druhů bylin, je velice účinná při stahování pórů. 

Použití: smíchejte obsah vaničky a ampule, 30 sekund protřepávejte. Pokud je produkt správně smíchán, připomíná gel. Aplikujte na obličej nebo krk, vyhněte se rtům a očím. Nechte působit po 30 minut. Poté omyjte vlažnou vodou. Poté se doporučuje aplikovat PEPPLUS+ krém nebo jiný hydratační krém. Po použití nezapomeňte omýt silikonový štětec. 

Informace: začervenání (velmi krátkodobé) po použití je, díky silné aktivaci kapilár, běžné. Zmizí do 30 minut. Běžný je taktéž jemný pocit pnutí nebo lehkého svědění, což s sebou nese silný liftingový efekt. Obojí však odezní. 

4 ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení:  #1 the pack in square bowl: Water, Carbomer, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Extract, Rose Extract, Lilium Cadidum Bulb Extract, Freesia Refracta Extract Narcissus Pseudo-Narcissus (Daffodil) Flower Extract, Iris Versicolor Extract, Leontopodium Alpinum Flower, Leaf Extract, Lactobacillus Ferment Lysate, Camellia Sinensis Leaf Extract, Butylene Glycol, Glycein, Perilla Frutescens Leaf Extract, Chrysanthellum Indicum Extract, Chamomilla Rectuti (Matricaris) Flower Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tripeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-4, Hexapeptide-67 Palmitate, Tranexamoyl Dipeptide-22, Nicotinoyl Dipeptide-23, Nicotinoyl Dipeptide-22, sh-polypeptide-1, sh-polypeptide-10, Tripeptide-1, Tripeptide-29, Hexapeptide-9, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol///// #2 the Liquid in small bottle: Water, Camellia Sinensis Leaf Extract, Lysin, Hisidine, Arginine, Aspartic Acid, Threonine, Serine, Glutamic Acid, Proline, Alanne, Valine, Methionine, Isoleucine, Leucine, Tryosine, Phenylalanine, Cyteine, Sodium Hydroxide, Polyepsilon-Lysine

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: