Melano CC - Medicated Stain Control Whitening Lotion Moisturizing Type, 170 ml

Sleva

Hydratační lotion s vitamínem C proti pigmentovým skvrnám a skvrnám po akné

Odstraňuje pigmentové skvrny a skvrny po akné a zároveň zvlhčuje a hydratuje pokožku.

Tento hydratační toner obsahuje vitamín C i vitamín E, které společně působí silněji a zesvětlují již stávající pigmentové skvrny a předchází tvorbě nových skvrn. Zároveň je velmi účinný v boji proti akné a jizvám, které po něm zůstaly.

Vitamin C (kyselina askorbová) - Odstraňuje pigmentové skvrny, snižuje produkci melaninu, rozjasňuje pokožku a podporuje produkci kolagenu. 

Vitamin E - Zabraňuje poškození pokožky volnými radikály z UV záření a má silné protizánětlivé účinky- 

Použití:

  1. Na vyčištěný obličej aplikujte za pomocí vatového tamponu nebo rukou
  2. Nechte vstřebat a pokračujte v následné péči

Co je Lotion a kdy a jak ho používat?

Jedná se o produkt, který nemá západní ekvivalent a jehož úkolem je hydratovat pleť a připravit ji na aplikaci dalších produktů. Pleť je po něm měkčí, poddajnější a krásně vyhlazená, vidět je i okamžité rozzáření. Používá se jako první krok, hned po umytí obličeje (ráno i večer), před aplikací séra a krému. Při pravidelném používání výrazně zlepšuje kvalitu pleti.

Doporučujeme používat celou řadu Melano CC pro maximální účinky

Obsah: 170ml

399,00 Kč 649,00 Kč
Please select variants first

Složení: 3-O-ethylascorbic acid (highly penetrating vitamin C derivative), dipotassium glycyrrhizinate <Other ingredients> Ascorbic acid (vitamin C), grapefruit extract, lemon extract, alpinia cutlet seed extract (alpinia white), BG, concentrated glycerin, DPG, POE / POP decyltetradecyl ether, paraben, sodium citrate hydrate, citric acid anhydride, xanthan gum, edetate, fragrance