DOPRAVA NAD 2000,- Kč ZDARMA. LETNÍ AKCE: Vyber si svůj dárek k nákupu!

ESTHERACTION - V-Mask, Liftingová Maska Pro V-shape 1 Ks

Kód: 3975
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem

ESTHERACTION BY ZISHEL FLUIDLESS HYDROGEL V-MASK 

Nejúčinnější obličejová maska na zeštíhlení a lifting obličeje!

Řada kosmetiky Estheraction by Zishel Group Korea byly vybrána jako nejexkluzivnější a nejúčinnější kosmetika a stala se také oficiálním partnerem MISS 2020 Korea.

Jedinečná technologie umožňuje látkám účinněji pronikat hlouběji do kůže. Patentovaný komplex růstových faktorů CHA-5 okamžitě vyplní poškozenou pokožku a opraví kožní bariéru.

Fluidless Hydrogel V-Mask je extrémně účinné nechirurgické řešení pro pozvednutí spodní části obličeje, obzvláště eliminaci dvojité brady. Efektivně se zde kombinují lékařské technologie od tří různých bio pharmaceutických firem. Maska po aplikaci příjemně hladí a efektivně ztahuje pokožku. TDS technologie hydrogelu dodává účinné složky do pokožky a to neinvazivně, tj. bez injekce. Masku lze použít i na místa s drobným poraněním, protože složka CHA-5 komplex má silnou regenerační schopnost a podporuje hojení ran.

BENEFITY:

- obnovení pružnosti pokožky,

- zpevnění obličejových kontur,

- anti-aging, 

- redukce vrásek,

- eliminace dvojité brady.

Jedná se o liftingovou hydrogelovou pásku napuštěnou liftingovým sérem s komplexem růstových faktorů, která účinně řeší tzv. problém dvojité brady a povislých tváří. Maska je vyrobena ze speciální ultra-pružné tkaniny s tvarovou pamětí, která je příjemná kolem uší a přizpůsobí se každému tvaru obličeje. Pokud máte delší nebo širší obličej, doporučujeme manikurními nůžkami zvetšit otvor na masce, jakokdyby za ušima. Stále zůstáva dosti pevné látkové části, která udrží V-masku pohodnlně na spodní části obličeje po dobu několika hodin. Budete příjemně překvapená, že liftingové účinky jsou patrné okamžitě po prvním použití pásky. Tato páska je tím nejlepším nechirurgickým řešením pro povislé tváře. Doporučujeme používat pravidelně v průběhu 2-4 týdnů jako ucelenou kůru.

Jak používat:

1.Vyjměte masku a oddělte ochrannou fólii od masky.

2.Natáhněte masku podle čelisti a upevněte ji za ucho. Pokud je potřeba, můžete otvor zvětšit manikůrními nůžkami.

3.Nechejte masku působit alespoň 2 hodiny (doporučujeme i déle) Můžete nechat působit i přes noc po dobu cca 8hodin.

1 ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Water, Glycerin, Sodium Polyacrylate, Polyacrylic Acid, Disodium EDTA, Tartaric Acid, Cellulose Gum, Adenosine, Caffeine, Hydrolyzed Collagen, Glycoproteins

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: